کاربردهای خانه های پیش ساخته

ساختمان های کارگاهی پیش ساخته :

قطعاتی از اتاق های پیش ساخته یا ساختمان های پیش ساخته کارگاهی در کارخانه و در ابعاد استاندارد  ساخته می شود و در محل اجرای عملیات  ساختمان، نصب و اجرا می شود. ساختمان های پیش ساخته کارگاهی در مقایسه با نوع سنتی خود امکانات بیشتری دارد. از جمله این امکانات سرعت نصب بالا و یا مونتاژ و دمونتاژ ساختمان های پیش ساخته می باشد.

ساختمان های پیش ساخته کارگاهی به دلیل عدم محدودیت در طراحی و اجرا، امکان صرفه جویی در زمان را فراهم میکند.

کانکس های تجهیز کارگاه :

کانکس ها شبیه یک کارگاه متحرک هستند که در محل پروژه های ساختمانی، عمرانی، نفتی و محیط های کاری مکان مستقر شدن مهندسان و تکنسین ها و کارگران را فراهم میکند.

 امکانات کانکس های تجهیز کارگاهی عبارتند از:

سـیـسـتـم گرم کننده و خنک کننده، ، کـپـسـول آتش نشانی، انواع درب، سیستم تهویه پارتیشن MDF، فــایـلینگ، تخـتهای استـراحـت، کـابـیـنـت وقفسه و سرویس های بهداشتی

 تجهیز کارگاه : 

تجهیز پروژه های سد سازی، راه سازی، کارگاه های عمرانی و پروژه های ساختمانی در ساخت پتروشیمی ها و پالایشگاه ها، با بکارگیری متریال نوین ساختمانی انجام میگیرد.مانند انواع ساندویچ پانل ها که دراین روش ساخت خوابگاه های مهندسی و کارگری، ساختمانهای اداری، انبار هاو … که مورد نیاز است با سرعت بالا انجام شده و در کوتاه ترین زمان ممکن ساخت زیر ساختهای کارگاه برای حضور پرسنل شرکت، کارفرما و پیمانکاران در محل اجرای ساختمان های پیش ساخته و تجهیز کارگاه فراهم می شود. صرفه جویی در هزینه های ساخت ونگهداری، سرعت در بهره برداری و همچنین امکان بکار گیری مجدد این ساختمانها در پروژه های بعدی میگردد از مزیت های استفاده از ساختمانهای پیش ساخته در تجهیز کارگاه میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *