بایگانی/آرشیو ماهانه: شهریور ۱۳۹۵

اطلاعات مورد نیاز جهت تجهیز کارگاه

۱- اطلاعات مورد نیاز :این قسمت تعیین کننده فرضیه های طراحی تجهیز کارگاه می باشد. و بنا به نوع پروژه دارای داده های مختلفی می باشد. و به چهار بخش قابل تعریف است : الف ) موضوع پروژه : موضوع پروژه عملیات طراحی تجهیز را معین می کند. مثلا تجهیز پروژه صنعتی با تجهیز پروژه آپارتمان سازی فرق می کند. ... بیشتر بخوانید »

درباره ما

شرکت ساختمان پیش ساخته کمپ گستر دارای بیش از ۱۲ سال سابقه کار در طراحی و نصب ساختمانهای پیش ساخته می باشد. عمده فعالیت این شرکت در کارهای عمرانی جهت تجهیز کارگاه ،کمپ های مهندسی و کارگری ،مراکز آموزشی افزایش بنا و… بوده است. شرکت در دو سیستم سازه های LSFو سیستم با دیواره های ساندویچ پانلی فعالیت می کند. پروژه های ... بیشتر بخوانید »

ساختمان های پیش ساخته بتنی و مزیت های آن

مزیتهای ساختمان های پیش ساخته بتنی به شرح زیر می باشد: – سرعت عمل آوری : زمان عمل آوری در برخی از دستگاه های اتو کلاو کمتر از ۲۴ ساعت است. – استقلال از شرایط جوی : یعنی برای پیشبرد عملیات هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد. – کنترل افت و خزش : بتن ها معمولا مدتی بعد از تولید شدن در کارخانه می ... بیشتر بخوانید »

تاثیر تجهیز کارگاه در پیشرفت پروژه

تجهیز کارگاه یکی از عوامل مؤثر و مهم در چگونگی اجرای پروژه و ارتقاء کار می باشد. تجهیز کارگاه به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر عملکردهای نیروی انسانی و اثر گذاری و بهره وری منابع مورد نیاز پروژه تاثیر بسیار چشم گیری دارد. یک تجهیز مناسب قادر است یک فرآیند را به خوبی کنترل و سازماندهی کند، و یک ... بیشتر بخوانید »